لایت الگانس

لایت الگانس

برند Light Elegance  لایت الگانس،  فعالیت خود را در سال ۱۹۹۹ در یوجینِ اورگان آغاز کرد.
لزلی مک کونل Lezlie McConnel ، مالک و مدیر یک سالن فوق العاده بود و همسرش جیم، یک شیمیدان پلیمر، که در زمینه ی سیستم های پلی اورتان، مورد استفاده در صنایع محصولات چوبی و حمل و نقل، مشغول به کار بود. ترکیب این دو میتوانست فوق العاده باشد. جیم و لزلی همیشه مشتاق بودند راهی برای ارتقاع تکنولوژی های کاربردی شان پیدا کنند. همیشه در پی این بودند که چطور میشود تمامی محصولاتی را که آنها هر روز استفاده میکردند، بهتر، ایمن تر، اقتصادی تر، و جذاب تر تولید و به مشتریان عرضه کرد.
محصولی که جیم و لزلی در همان سالن خلق و بارها آزمایش کردند، بعدهاچه از لحاظ تکنولوژی و چه از دید خریداران بسیار معروف شد و کسب و کارشان روز به روز رونق گرفت. آنها ریسک کردند. پس از طرح یک نقشه، شروع به خلق، تولید، و فروش گسترده ی برند Light Elegance در محدوده ای فراتر از تصور خودشان کردند. لزلی سالن را فروخت و جیم موقعیت شغلی خود را به عنوان یک شیمی دان معتبر ترک کرد. و به این ترتیب برند Light Elegance متولد شد.
و این نتیجه ی کارها و تلاش هایی است که بعدها انجام دادند و هنوز هم مشغول به انجام آن هستند. محصولات ناخن Light Elegance بی بو هستند، استفاده از آنها بسیار آسان است و قدرت و انعطاف بالایی برای ست های پر و کامل دارد. همچنین برند لایت الگانس، طیف گسترده ای از محصولات غیر زرد را ارائه می دهد که می توان از آنها در ژل ها، اکرلیک ها، بسته بندی ها و ناخن های طبیعی استفاده کرد. لزلی هر فصل رنگهای جدید را در خیال خود خلق می کند و جیم همواره در تلاش است تا فرمول هایی بهتر از سال قبل بسازد. کار آنها همانقدر که ساده به نظر می رسد، به همان اندازه هم دشوار است.
برای دیدن محصولات بی نظیر Light Elegance ما را در Facebook , Twitter و Instagram دنبال کنید تا با تازه ترین اخبار LE به روز شوید.
اگر به تارگی به LE پیوسته اید، در اینجا با یکی از کلاسها و هنرجویان فوق العاده ما آشنا شوید.

0 نظر
نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*