یانگ نیل

یانگ نیل

چطور ممکن است دو برادر وارد تجارت محصولات مراقبت ناخن شوند؟ این متداول ترین سوالی است که مردم از ما می پرسند. مسیر ما سخت و طولانی و دشوار بود اما ما برای شما ساده و کوتاه عنوان می کنیم. باید از مادر جسور و سنت شکنمان Young Salo تشکر کنیم‌‌. او به واسطه ی روحیه ی با اراده و کارآفرینش در سن ۴۹ سالگی تصمیم گرفت تجارت خود را به راه بیاندازد. او به صنعت ناخن علاقه داشت و ما هرچه در توانمان بود انجام دادیم تا از او حمایت کنیم. و در نهایت این تجارت خانوادگی ماست.
گرِگ،برادر بزرگتر،تمرینات آتش نشانی را کنار گذاشت و لیسانس (گواهی نامه ی) تکنسین ناخن را دریافت کرد. او قوت قلب ماست و به واقع شور و علاقه ی بسیاری به توسعه ی تولید و آموزش محصولات و مراقبتهای ناخن دارد. حبیب برادر کوچکتر است. او چندسال بعدتر و در پی یک تغییر مسیر از دانشکده ی پزشکی و دنیای موسیقی به این کسب و کار پیوست. او ذهن خلاقش را در راه تجارت، بازاریابی و استراتژی بکار گرفته است. به شکلی غیرمنتظره ما یک تیم فوق العاده هستیم.
امروز پس از گذشت ۲۰سال،شرکت Young Nails، یک کمپانی تولید محصولات مراقبت ناخن حرفه ای است که محصولاتش را به بیش از ۴۰کشور در سراسر دنیا صادر و به بیش از ۳۰۰۰ فروشگاه بومی نیز توزیع میکند.

0 نظر
نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*