لاک ناخن و لباس

تناسب رنگ لاک ناخن و لباس

قطعا یکی از دغدغه های شما همواران ناخن کار و مراجعینتون این هست که چه رنگ لاک یا ژلی رو برای ناخنشون انتخاب می کنند اکثر افراد به دنبال رنگ های خنثی هستند تا با بیشتر لباس هاشون تناسب داشته باشه .
خیالتون رو راحت کنم … شما اصلا احتیاجی به این کار ندارید .
راه درست ست کردن ناخن هاتون… با رژ لب شماست .
داشتن هارمونی و هماهنگی با لباس هم مهم هست و این کار خود به خود انجام می شود چون هر کس مطابق لباسش آرایش می کند . چه روز یا شب ، چه مات یا براق و چه تند یا ملایم . پس همین جا این نکته ی بسیار مهم و البته راحت رو یاد گرفتیم .بهتر است لاک و رژ براق را با براق و لاک و رژ مات را با مات ست کنید .
فراموش هم نکنیم که لاک ناخن های دست و پا اصولا باید یکی باشند مگر بنابر سلیقه ی شخصی افراد که دوست دارند متفاوت باشند .
انتخاب رنگ لاک و رژ لب ، بنابر پوست افراد صورت می گیرد . افرادی که پوست های روشن و سفید دارند ، از صورتی و سرخابی ها و افرادی که پوست های تیره و سبزه دارند از رنگ های دارای قرمزی یا نارنجی و افرادی که پوست برنز دارند از رنگ های روشن استفاده می کنند .
رنگ قرمز رنگ بسیار مناسبی برای تمامی افراد با هر رنگ پوستی می باشد و هرگز قدیمی نمی شود . در واقع اصلی ترین رنگ زنانه قرمز است . شما می توانید از طیف های مختلف این رنگ متناسب با سلیقه و نیازتون استفاده کنید .
همچنین رنگ چشم ها و مو نیز در انتخاب آرایش ، لاک ، لباس و … افراد حائز اهمیت می باشد .
یک خانم شیک پوش ، جدا از سبک و هر استایلی که دارد ، رعایت نکات ریزی در رنگ شناسی را می تواند به ظاهر خود اضافه کند تا باعث جذابیت بیشتر گردد . این نکات می تواند شامل هارمونی ها و متضادها باشد .
در این مطلب قصد دارم از افراد شناخته شده در صنعت بازیگری برایتان مثال هایی صحیح نشان دهم . لطفا به هماهنگی کامل رنگ ناخن ها و لب ها در هر کدام از عکس ها دقت کنید . این مجموعه ی عکس ها از اینترنت جمع آوری شده و در کنار هم قرار گرفته است تا به خوبی این مطلب را برایتان جا بیندازم .
در خصوص رنگ قرمز حتما اگر لباس قرمز می پوشید ، از قرمزی استفاده کنید که کاملا همرنگ لباس شما باشد نه تیره یا روشن تر .
معمولا از قرمزهای روشن در فصل بهار و تابستان و از قرمز های تیره ، جگری یا زرشکی در پائیز و زمستان استفاده می شود .
.
نوشته شده توسط : غزاله تواضعی(کریستال:gem:)
@crystal.nails
استفاده از مطالب با ذکر نام مرجع ، جایز است .
@irannails
www.irannails.com
#irannails
#غزاله_تواضعی
#ghazaleh_tavazoei

نویسنده :

غزاله تواضعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*